Grāmtvedības pakalpojumi Rīgā, Jelgavā un reģionu


SIA “DBGrāmatvedība” ir profesionāla grāmatvedības firma, kas dibināta 2017. gadā, ar  pieredzi dažādu nozaru firmu grāmatvedības kārtošanā.

Daudzi uzņēmumi visā pasaulē izmanto specializētu ārēju uzņēmumu grāmatvedības pakalpojumus. Šāda uzņēmuma grāmatvedības uzskaites forma saucas outsourcing. Outsourcēta grāmatvedības uzskaite sastāda lielu mūsdienu pakalpojumu tirgus daļu, un dod iespēju koncentrēties uz uzņēmuma biznesu, tādējādi paaugstinot uzņēmējdarbības efektivitāti.

Ārēja grāmatvedības uzskaite ļauj būtiski samazināt uzņēmuma izmaksas: nav vajadzības tērēt laiku un naudu grāmatvedības personāla atlasei, uzturēt galveno grāmatvedi un viņa darba vietu, paplašināt telpas, maksāt par grāmatvedības programmnodrošinājumu.

Jums nebūs jāseko līdzi biežajām un sarežģītajām grāmatvedības uzskaites likumu izmaiņām, dokumentu veidlapu prasībām, nodokļu uzskaites un iekasēšanas īpatnībām, rūpēties par visu nepieciešamo atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu – to visu jūs saņemsiet gatavā veidā.

Mūsu uzņēmuma darbība aptver visus grāmatvedības virzienus. Mēs ceram, ka, novērtējot visus profesionālo grāmatvedības pakalpojumu plusus, Jūs kļūsiet par mūsu pastāvīgo klientu. Vērsieties pie mums – mēs vienmēr būsim priecīgi sadarboties.

Grāmatvedības uzskaite tas ir nopietns darbs, kuru pilnā apmērā un bez likumdošanas pārkāpumiem var veikt tikai augsti kvalificēti speciālisti. Mūsu uzņēmumam ir pietiekama pieredze un resursi jūsu biznesa problēmu risināšanai.

  Uzņēmums “DBGrāmatvedība” piedāvā grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem un individuālajiem uzņēmējiem. Griežoties pie mums, jūs iegūsiet uzticamu biznesa partneri un palīgu, kas ļaus jums koncentrēties biznesam, atstājot grāmatvedības jautājumus mūsu ziņā.

Sakārtota grāmatvedība ir katram mūsu klientam. Esiet mūsu klients, lai attīstītos kopā.

KONTAKTI

Tālrunis: +371 29668686
E-pasts: [email protected]
Adrese: Jelgava, Meiju ceļš 20 - 42, LV-3007Rekvizīti:

SIA "DBGramatvediba"

Reģistrēts nosaukums -  SIA DB Grāmatvedība

Reģistrācijas numurs, datums -  40203082317, 20.07.2017

Juridiskā adrese - Jelgava, Meiju ceļš 20 - 42, LV-3007n tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.